18 czerwca 2013

WYJAZDY NA KOLONIE:

POGORZELICA – zbiórka 8.00
WISŁA I turnus
– zbiórka 13.00
WISŁA II turnus
– zbiórka 9.00

Zbiórka na tyłach Pałacu Kultury Zagłębia (miejsce parkingowe).

Proszę nie zapomnieć (zwłaszcza dla młodszych pociech) o spakowaniu:  plecaka (na krótkie wycieczki), czapki (jeśli pogoda nie dopisze), wygodnych butów sportowych, klapków, kremu do opalania, stroju kąpielowego, ręcznika, leków (oraz sposobu ich dawkowania – ważne dla pani higienistki), druku RMUA – dotyczącego ubezpieczenia, kart (dyskietek) magnetycznych do lekarza.

 

WYJAZDY NA OBOZY ZAGRANICZNE:

WŁOCHY – 15.07, zbiórka 14.30

Na zbiórce uczestnicy podpisują Regulamin, wpłacają EURO – 20 kaucja i 15 na wycieczkę do parku rozrywki „Mirabilandia”. Kto reflektuje na wycieczkę do Rzymu – 45 EURO (płatność na zbiórce). Możliwość wycieczki do San Marino (15 EURO).

Proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie.

PONADTO: Zabrać kartę EKUZ i EURO na drogę oraz podstawowe leki: na choroby lokomocyjne, stoperan, wapno, plastry. Proszę spakować również kremy z wysokim filtrem, czapeczki, klapki, plecak na wycieczki i ręcznik na plażę. Czas przejazdu ok. 18h.

BUŁGARIA – zbiórka 11.30  kaucja 20 EURO, wycieczki 40EURO. Na drogę oprócz EURO, parę lewów. Na miejscu działają dobrze kantory.

PONADTO: Zabrać podstawowe leki: na choroby lokomocyjne, stoperan, wapno, plastry. Proszę spakować również kremy z wysokim filtrem, czapeczki, klapki, plecak na wycieczki i ręcznik na plażę. Czas przejazdu ok.27-28h.

Zbiórki na tyłach Pałacu Kultury Zagłębia (miejsce parkingowe).