Jak było nad morzem…

30 lipca 2015

Tego roku nad morzem naprawdę dużo się działo. Mam Talent, Randka w ciemno, TOP MODEL – to tylko niektóre z atrakcji. Koloniom towarzyszyły  bowiem dyskoteki i liczne konkursy (m.in. konkurs ekologiczny i wiedzy o modzie). Tradycyjnie już odbyły się również – Dzień Sportu oraz Neptunalia.

 100_3872Tegoroczne wakacje w Pogorzelicy obfitowały w liczne wycieczki. Odbyliśmy pieszą wyprawę do Latarni Morskiej w Niechorzu, kolejką „Retro” dotarliśmy natomiast do Trzęsacza. Udało nam się zobaczyć „Muzeum na Klifie” oraz zwiedzić Rewal. Niemałym wyzwaniem była eskapada do Wolińskiego Parku Narodowego oraz przepłynięcie promem do Świnoujścia. Zwiedziliśmy Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Wapnicę gdzie można zobaczyć Jezioro Turkusowe.
Odwiedziliśmy także Międzyzdroje z molo i Muzeum Figur Woskowych, Kołobrzeg – gdzie czekały100_4164 nie lada atrakcje – rejs statkiem, latarnia morska,  piękna katedra. Chętni skorzystali z wycieczki fakultatywnej do Berlina i Poczdamu połączonej ze zwiedzaniem: wieży telewizyjnej i Alexanderplatz, Bramy Brandenburskiej, Sony Center, Muru Berlińskiego, Muzeum Techniki. Poczdam zachwycił nas Pałacem i ogrodami Sanssouci.
A następne takie wakacje już za rok….
Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.