Mikołajki w NEMO

20 grudnia 2018

Dnia 11.12.2018r. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci było organizatorem 9 edycji ”Mikołajkowych Spotkań w Nemo”. Tym razem gościliśmy 80 dzieci z Dąbrowy Górniczej w kręgielni. Wszyscy czekaliśmy na Mikołaja, który jak co roku przyniósł paczki ze słodyczami. Razem ze Śnieżynkami z SP nr 7 Mikołaj rozdawał uczestnikom słodkie upominki. Dzieci przez 2 godziny miały opłaconą grę w kręgle oraz ciepły poczęstunek. Na początku po powitaniu przez p. Prezes B. Muszyńską głos zabrali nasi goście – p. Radna Katarzyna Zagajska oraz przedstawiciele z biura p. Poseł Beaty Libery-Małeckiej a także p. Radny Edward Bober. Imprezę swoimi występami uświetnili uczniowie z ZSP nr 7 oraz SP22 i SP 20. Tego dnia spadł śnieg, a w kręgielni panowała prawdziwie świąteczna atmosfera.

Na zakończenie p. Prezes podziękowała wszystkim uczestnikom, wolontariuszom, nauczycielom i gościom za przybycie oraz złożyła życzenia świąteczne.

Całe spotkanie było zorganizowane dzięki środkom własnym stowarzyszenia (1%) oraz pomocy sponsorów.

Dziękujemy p. Poseł  B. Liberze-Małeckiej, p.  E. Boberowi, p. K. Zagajskiej oraz Zarządowi  Dąbrowskich Wodociągów za finansowe i rzeczowe wsparcie.