Mikołajki z TPD 2020

13 grudnia 2020

W dniu 11 grudnia Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Dąbrowie Górniczej wręczyło paczki świąteczne z okazji Mikołajek. Spotkanie miało wyjątkowy charakter w tym trudnym dla wszystkich czasie. Z powodu pandemii nie mogliśmy się bowiem spotkać osobiście, jak co roku, w tak licznym gronie. Nie przeszkodziło nam to jednak zaprosić Mikołaja i tym razem.

Nasz hojny Święty obdarował 150 dzieci z Dąbrowy Górniczej. Wszyscy z niecierpliwością czekali na jego przybycie. Podziękowania w tym miejscu należą się kołom terenowym TPD w szkołach, które umożliwiły wręczenie paczek. Mikołaj, jak co roku, przyniósł słodycze i owoce, ale nie tylko… Tego dnia, nie zabrakło dla wszystkich uśmiechów, ciepła i wspaniałych życzeń.

Serdeczne podziękowania dla hojnych sponsorów (Dąbrowskich Wodociągów, radnej Katarzyny Zagajskiej, senator Beaty Libery-Małeckiej, posła Roberta Warwasa, radnego Edwarda Bobera).

Paczki świąteczne, zorganizowane dzięki środkom własnym Stowarzyszenia (1%) oraz pomocy sponsorów. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazaną szczodrość.