Bajeczne ferie TPD

28 lutego 2012

W tym roku TPD zorganizowało zimowiska w Brennej oraz Zakopanem, a także obóz narciarski w Val di Fiemme we włoskich Alpach.

BRENNA
Siarczyste mrozy nie przeszkodziły spędzić tegorocznych ferii aktywnie. Dzieci i młodzież brali udział w kuligu z pochodniami, jeździli na lodowisku oraz sankach. Ponadto, nasi podopieczni zasmakowali w tradycyjnym wypieku chleba i poznali zwyczaje Chlebowej Chaty w Górkach Wielkich.

WŁOCHY
W dniach od 27 stycznia do 5 lutego 2012 roku młodzież i dzieci wraz z dorosłymi przebywali na obozie narciarskim w Val Di Fiemme we Włoszech. W wyjeździe uczestniczyli także instruktorzy narciarscy, którzy doskonalili umiejętności dzieci i młodzieży w takich ośrodkach narciarskich jak: Obereggen, Cavalese, Pampeago, Predazzo, Bellamonte. Przepiękne widoki i sportowa atmosfera nie opuszczały uczestników aż do końca wyjazdu.

ZAKOPANE
Zimowisko w Zakopanem również cieszyło się wielkim powodzeniem. Podopieczni korzystali z uroków ośnieżonych gór i mroźnego powietrza, ciesząc się przy tym dużą ilością śniegu. Kulig, Termy w Białce Tatrzańskiej, spacery szlakiem zabytków miasta to tylko nieliczne z wielu atrakcji towarzyszących dzieciom i młodzieży podczas tegorocznego wyjazdu.

Zobacz zdjęcia z tegorocznych ferii